У центрі Києва мають намір обмежити продаж алкоголю

У центрі Києва мають намір обмежити продаж алкоголюНа Хрещатику та прилеглих вулицях алкоголь можна буде придбати лише до 23:00 тільки в спеціалізованих магазинах, а пити його дозволять лише в кафе, повідомляє газета Сегодня.

У мера Леоніда Черновецького на підписі лежить антиалкогольна програма на 2009-2013 рік, яка повинна набути чинності найближчим часом, пише видання.

Алкоголь заборонять продавати на наступних вулицях: Хрещатик, Михайлівська, Басейна, провулок Шевченка, Софіївська, Костьольна, Прорізна, Інститутська, Богдана Хмельницького, Городецького, бульвар Шевченка.

За словами співавтора програми, головного нарколога Києва Володимира Ярого, у магазинах міцний алкоголь можна буде придбати лише до 22:00. У цей же час повинні будуть припинити відпускати вино та горілку бари і ресторани, які містяться на перших поверхах житлових будинків, пише видання.

О 23:00 перестануть продавати випивку цілодобові супермаркети (на касах будуть відмовлятися прийняти у вас гроші за товар) і кафе, що не розташовані в житлових будинках. За словами Ярого, все це не стосується пива – алкоголем воно не вважається, зазначає видання.

На пляжах, стадіонах, у парках і в радіусі 100 метрів від шкіл, дитсадків, лікарень та поліклінік алкоголь продаватися не повинен. Заборонять також продавати алкоголь і на ринках, автовокзалах, в інтернет-клубах, на зупинках транспорту, пише видання.

Обмеження почнуть діяти, якщо постанову підпише Леонід Черновецький, пише видання.

Нагадаємо, що київська влада ухвалила рішення заборонити продавати алкоголь на вокзалах, в метро і житлових будинках у столиці з початку травня цього року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня