Литвин заявив про можливий збіг позицій БЮТ та ПР щодо непрацюючої Ради

Литвин заявив про можливий збіг позицій БЮТ та ПР щодо непрацюючої РадиГлава Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що, якщо фракція БЮТ внесе проект постанови про безоплатну відпустку народних депутатів на час президентської кампанії, то це буде означати, що позиції БЮТ і Партії регіонів співпадають у питанні непрацюючого парламенту.

“Внести можна що завгодно, але якщо таку постанову буде запропоновано, то, очевидно, можна буде робити висновок, що тут збіглися позиції двох фракцій. Ви ж прекрасно розумієте, що Партія регіонів взяла на озброєння тезу про те, що Верховна Рада не повинна працювати “, – сказав сьогодні спікер.

Литвин зазначив, що якщо уряду вже не потрібна працююча Верховна Рада і “будуть в обхід, всупереч законам, приймати рішення ухвалами, то для цього не потрібно прикриття у вигляді відповідної постанови”.

При цьому, за словами голови ВР, перед прийняттям відповідної постанови необхідно прийняти рішення про те, що, незалежно від результатів президентських виборів, відбуваються позачергові вибори до Верховної Ради. “Очевидно, що вже після такої роботи в округах повертатися сюди вже буде не потрібно, і переможці не пустять вже до Верховної Ради”, – додав він.

Як повідомлялося, днями заступник голови Верховної Ради, представник БЮТ Микола Томенко запропонував усім народним депутатам на час президентської виборчої кампанії піти в неоплачувану відпустку, щоб не перетворювати парламент на майданчик для агітації.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня