Трудящим на замітку

За вбивство Кушнарьова ніхто покараний не буде.
Верховний Суд України, засідання якого відбулося сьогодні вранці, залишив у силі рішення Апеляційного суду Харківської області про амністію Дмитра Завального, який звинувачувався у вбивстві з необережності екс-губернатора Євгенія Кушнарьова. Про це повідомив адвокат потерпілих Наталія Князьська, передає МГ «Объектив».

«Ми не розраховували на такий результат. Рішення Апеляційного суду залишили в силі, і це образливо – справа, по суті, «похована» – заявила Князьська.

Рішення вже 8 вересня набере чинності. Як відзначила Князьська, «у захисту більше не залишилося механізмів для оскарження рішення Верховного Суду».

Нагадаємо, 16 січня 2007 р. екс-губернатор Харківської області, один з лідерів Партії регіонів Євгенії Кушнарьов був поранений на полюванні. Наступного дня після проведення декількох операцій він помер.

У лютому 2007 року прокуратура Харківської області пред’явила звинувачення у вбивстві з необережності Кушнарьова помічникові депутата Дмитра Шенцева (від фракції Партії регіонів) Дмитру Завальному.

15 травня апеляційний суд Харківської області визнав винним Завального, амністував його і закрив кримінальну справу. Сім’я Євгенія Кушнарьова подала касаційну скаргу на це рішення.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня