ПР випередив БЮТ із спекуляцією на соцстандартах

«Ми сьогодні стали свідками ще однієї вистави театру абсурду у парламенті. Знову заблокована трибуна регіоналами, і знову йдуть інтенсивні перемовини між ПР та БЮТ», – заявив у коментарі сайту RAZOM народний депутат, член політради «Нашої України» Андрій Парубій.

«Головна «провина» Партії регіонів перед БЮТом полягає в тому, що уряд сам хотів напередодні президентських виборів кардинально підняти мінімальні ставки, а Партія регіонів, дізнавшись про це, фактично навипередки запропонувала подібний законопроект», – вважає Парубій.

Депутат вважає, що зараз головна торгівля між цими двома фракціями полягає навіть не в тому, де взяти кошти на підвищення мінімальних стандартів, а в тому, хто буде їх ініціатором: «БЮТ просить, щоб цей законопроект був спільною ініціативою ПРіБЮТ, а не тільки Партії регіонів».

«Йдеться не про долю простих людей, не про фінанси, а йдеться про те, хто стане автором політтехнологій, і хто зможе здобути «дивіденди» у випадку підняття заробітних плат і пенсій. Це і є головною причиною блокади парламенту», – переконаний політик.

«Відтак, вони змагаються між собою, хто буде користуватися благами від підняття мінімальних ставок», – підкреслив Парубій. «Такі торги між ПР та БЮТ заведуть Україну ще у більшу кризу», – додав депутат.

Джерело: Андрій Парубій – народний депутат України від Блоку “НУНС”.

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня