У Кіровоградській області впав літак Ан-2

У Кіровоградській області впав літак Ан-2У Кіровоградській області біля села Оникієво зазнав катастрофи літак Ан-2. Два пілоти і один пасажир отримали травми.

Як повідомив начальник прес-служби Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України Ігор Кроль, аварія сталася в результаті відмови двигуна під час несанкціонованого зльоту з дороги сільськогосподарського призначення.

Двоє пілотів, 1952 і 1963 року народження, і керівник ФГ Гроза 1964 року народження з травмами різного ступеня госпіталізовані.

Вогнем знищено праве крило і частина кабіни, обірвана лінія електропередач.

Пожежа ліквідована місцевими жителями. На місці працює опергрупа облуправління МНС.

Заявка на виліт літака в установленому порядку не надавалася, сертифікат льотної придатності на експлуатацію літака завершився 26 квітня минулого року.

Бортовий номер літака – UR-70427, власник встановлюється.

Як повідомлялося, в червні в Запорізькій області в полі поблизу села Чубарівка Пологівського району під час несанкціонованого польоту сталося падіння легкомоторного приватного літака. Пілот помер у лікарні.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня