Москаль розповів Ющенку, Тимошенко і Литвину про дружбу кримського спікера з депутатами-злочинцями

Москаль розповів Ющенку, Тимошенко і Литвину про дружбу кримського спікера з депутатами-злочинцямиЗаступник міністра внутрішніх справ – начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Криму Геннадій Москаль звинуватив голову Верховної Ради Криму Анатолія Гриценка в заступництві криміналітету в парламенті автономії.

Як повідомили в Главку МВС України в Криму, Москаль направив письмове звернення на адресу Президента, глави Секретаріату Президента, прем`єр-міністра та голови Верховної Ради, в якому інформує вищих посадових осіб держави про критичну ситуацію, що склалася в Раді Криму.

У зверненні Москаль зазначає, що в парламенті Криму низка депутатів є членами злочинних угруповань і кримінальними авторитетами, що чинять негативний вплив на політичні та соціально-економічні процеси в автономії.

“Серед них виділяються своєю” активною позицією “Олександр Мельник, Ігор Лукашов, Микола Котляревський, добре відомі кримчанам за часами” бандитського Криму “. До цього часу не виключений з депутатського корпусу Рувим Аронов, засуджений за вчинення злочинів і який притягається у даний час до кримінальної відповідальності за бандитизм “, – йдеться зверненні Москаля.

Він зазначив, що Гриценко підтримує з цими особами тісні дружні стосунки: “Голова Верховної Ради АР Крим Анатолій Гриценко не тільки не вживає ніяких заходів з очищення кримського парламенту від криміналітету, але і підтримує із зазначеними особами тісні дружні відносини, покриває їх протиправну діяльність”.

У зв`язку з цим голова кримської міліції попросив вищих посадових осіб держави не здійснювати прийом спікера Ради Криму, оскільки, на думку Москаля, подібні зустрічі з Гриценком дискредитують як вищих посадових осіб держави, так і державні інститути, які вони представляють.

Також Москаль звернувся до лідерів політичних партій, які додали до своїх списків пов`язаних з криміналом депутатів, з проханням відкликати їх зі складу кримського парламенту в установленому законом порядку.

Як повідомлялося, 38 депутатів Верховної Ради Криму ініціюють скликання позачергової сесії для винесення на неї питань про відставку Ради міністрів Криму та голови Ради.

Крім того, 2 вересня повідомлялося, що Москаль звернувся в прокуратуру Криму з проханням про порушення кримінальної справи проти мера Сімферополя за ст. 353 Кримінального кодексу “самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи, поєднане з вчиненням будь-яких суспільно небезпечних діянь”. Крім того, співробітники МВС підозрюють мера в незаконному нарахуванні собі премій на 160 тисяч гривень.

7 вересня Москаль звернувся до Генпрокуратури з листом, у якому просить керівництво відомства особисто втрутитися в ситуацію, що склалася “з безкарністю щодо дітей високопоставлених чиновників і бізнесменів Сімферополя”.

Після призначення начальником ГУ МВС Криму – заступником міністра внутрішніх справ Москаль заявив: “Криміналітет у Криму знову підняв голову”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня