Тимошенко відзначила роботу Кужель почесною грамотою

Тимошенко відзначила роботу Кужель почесною грамотоюПрем’єр-міністр Юлія Тимошенко вручила почесні грамоти та подяки Кабінету міністрів підприємцям і представникам органів виконавчої влади, у компетенції яких перебуває нормування підприємницької діяльності та створення сприятливого інвестиційного клімату.Церемонія нагородження відбулася сьогодні перед початком засідання Кабміну. Зокрема, голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Олександра Кужель отримала почесну грамоту та відзнаку Кабінету міністрів, а голова Ради підприємців при Кабінеті міністрів Оксана Продан – подяку Кабінету міністрів.

Нагороди також отримали кілька підприємців з Києва, а також Вишневого та Білої Церкви.

“Я можу сказати, що левова частка в боротьбі з кризою – в руках підприємців нашої країни, тих, хто зберігає свої колективи, хто не звільняє людей, хто намагається стабілізувати заробітну плату, хто намагається за будь-яку ціну зберегти ринки збуту для своєї продукції, хто намагається саме в кризу переоснастити свої підприємства, знизити собівартість, вписатися у світові ціни і світові стандарти. Це ті люди, які тримають на своїх плечах економіку України “, – сказала Тимошенко, вручаючи вищі урядові нагороди з нагоди Дня підприємця, який відзначався в неділю, 6 вересня.

Пізніше глава Держкомпідприємництва Олександра Кужель повідомила, що Кабмін на сьогоднішньому засіданні прийняв 29 нормативних актів щодо сприяння малому підприємництву. За її словами, зокрема, дані нормативні акти вносять зміни в закони або постанови Кабінету міністрів і спрямовані на захист жінок-підприємців при виході у декретну відпустку, спрощення процедури реєстрації людей, які наймаються на роботу, а також підтримку інвалідів.

Крім того, даними нормативними актами вносяться зміни до умов надання пасажирських послуг таксі, вирішуються питання електронної звітності, єдиного реєстру землі, спрощення декларацій при створенні малого підприємства, методики розрахунку вартості комунального майна, змін до правил користування електроенергією та багато інших питань, покликані спростити умови роботи малого бізнесу.

Раніше повідомлялося, що на сьогоднішньому засіданні Кабмін розгляне план дій щодо забезпечення повернення в держвласність будівель, споруд та іншого майна, розташованих в урочищі Межигір`я, а також відповідної земельної ділянки.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня