Медогляди київських школярів планують провести до жовтня

Медогляди київських школярів планують провести до жовтняКиївська міська державна адміністрація сподівається до 1 жовтня цього року забезпечити проведення медичних оглядів учнів столичних шкіл у 2009-2010 навчальному році.

Про це йшлося на громадських слуханнях на тему проходження профілактичних медичних оглядів школярів у загальноосвітніх школах Києва під керівництвом першого заступника голови КМДА Ірени Кільчицької.

За словами першого заступника голови КМДА, за останні роки у дітей шкільного віку значно збільшилися випадки порушення зору, порушення постави, стрімко зростає кількість захворювань органів травлення.

“Сьогоднішня тема дуже важлива, адже проведення медоглядів школярів – це запорука того, що ми будемо виховувати здорових дітей, які зможуть витримати навантаження шкільної програми. На жаль, за останні 10-15 років у столичних школах значно зменшилася кількість медичних кабінетів. Це призвело до того, що медичні огляди в різних школах проводять коли і як заманеться, а загальний стан здоров`я дітей шкільного віку все погіршується”, – зазначила Ірена Кільчицька.

Нагадаємо, що в травні цього року Прокуратура Києва зобов`язала органи столичної влади в новому навчальному році провести медичні огляди всіх школярів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня