У Сумській області банда за три години пограбувала два ювелірні магазини в різних містах

У Сумській області банда за три години пограбувала два ювелірні магазини в різних містахУ Сумській області з перервою в кілька годин пограбували два ювелірних магазини: у Сумах та місті Лебедині. Сума викраденого золота тільки з одного магазину становить 40 тисяч грн.

Як повідомили сьогодні, 9 вересня, в ГУ МВС України в Сумській області, пограбування було скоєно в п`ятницю, 4 вересня. За попередніми даними, в обох випадках працювала одне й те ж угруповання, до якого входять мінімум чотири людини. Міліції вдалося затримати одного з грабіжників.

Згідно з даними міліції, для нападу злочинці вибирали магазини дорогоцінних металів, які не мали надійної системи спостереження та охорони.

Спочатку в одному з магазинів у центральній частині Сум зловмисники викрали два лотка з золотими ланцюжками на суму 40 тис. грн., а через три години вони винесли з ювелірного магазину в місті Лебедині два лотка з золотими каблучками.

За словами власниці ювелірки, спочатку до магазину зайшли двоє людей, які просто розглядали товар. Через кілька хвилин зайшли ще двоє чоловіків. Коли вони вийшли, продавщиця побачила, що зникли лотки із золотом.

Працівники карного розшуку Лебединського міського відділу міліції помітили двох чоловіків, які здалися підозрілими. Останні вибігли з ювелірного магазину, підбігли до автомобіля BMW, щось передали водієві і спокійно пішли вулицею, а автомобіль швидко поїхав у протилежному напрямку.

Міліціонери підійшли до підозрюваних, які, у свою чергу, запропонували їм хабар, щоб ті “відчепилися”, а коли зрозуміли, що відкупитися не вдається, чинили фізичний опір і почали тікати.

Одного з підозрюваних вдалося наздогнати і затримати. Ним виявився безробітний 36-річний мешканець Львівської області. Він написав “явку з повинною” і дає пояснення у камері попереднього слідства.

Правоохоронні органи намагаються встановити його спільників.

Як повідомлялося, у понеділок, 7 вересня, в Києві було скоєно розбійний напад на ювелірний магазин, викрадено коштовностей на суму 30 тисяч грн.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня