У Київській області чиновника спіймали на хабарі за місце на цвинтарі

У Київській області чиновника спіймали на хабарі за місце на цвинтаріУ Київській області начальник ритуальної служби вимагав 17 тисяч гривень хабара за виділення місця на цвинтарі.

У Київській області за хабарництво затримано начальника ритуальної служби комунального підприємства житлового і комунального господарства однієї з міських рад.

Як повідомили в Департаменті зв`язків з громадськістю МВС, чиновник вимагав і отримав 17 тисяч гривень хабара від місцевого жителя за виділення місця на цвинтарі для поховання двох його родичів.

На даний момент проводяться заходи щодо встановлення інших фактів хабарництва.

Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 (отримання хабара) Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося раніше, у червні цього року, в Києві співробітники управління міліції Подільського району затримали директора одного з кладовищ при отриманні хабара у сумі $ 5 тисяч.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня