Кіровоградський пенсіонер підпалив себе в банку

Кіровоградський пенсіонер підпалив себе в банкуУ вівторок, 8 вересня, у Кіровограді 63-річний чоловік намагався вчинити акт самоспалення в приміщенні одного з місцевих банків. Про це повідомили в прес-службі ГУ МНС у Кіровоградській області.

У результаті спроби самогубства в приміщенні банку виникла пожежа. Постраждало килимове покриття і майно фінустанови. Сума збитків не уточнюється.

Чоловіка з опіками доставлено в реанімаційне відділення Кіровоградської обласної лікарні.

Постраждав також співробітник банку, який кинувся гасити самогубця. Банківський працівник отримав незначні опіки рук і від госпіталізації відмовився.

За інформацією видання Кіровоград.proUA, пенсіонера звуть Леонід Іванов і він має на двох депозитних рахунках в Імекс-банку понад 2,5 мільйона гривень.

Перебуваючи у лікарні, сам потерпілий повідомив, що він не збирався вчиняти самоспалення, а тільки хотів налякати керівництво відділення. За його словами, він кілька разів письмово звертався до керівництва банку з проханням віддати гроші. Термін дії обох депозитів, за його словами, закінчився 7 серпня.

“Учора я пішов у банк і прихопив із собою пляшку розчинника, хотів налякати їх, бо іншого виходу вже не бачив. Зайшов у кабінет до директора, за мною забіг охоронець”, – розповів пенсіонер.

“Я попередив охоронця, що у мене за пазухою пляшка розчинника. Той накинувся на мене, почали боротися, розчинник вилився на мене. Тоді охоронець клацнув запальничкою”, – заявив Іванов.

Як повідомлялося, чернігівська міліція проводить перевірку за фактом самогубства через кредит.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня