Ющенко: Провідні парламентські фракції ведуть себе вкрай безвідповідально

Ющенко: Провідні парламентські фракції ведуть себе вкрай безвідповідальноПрезидент України Віктор Ющенко в черговий раз закликав народних депутатів або працювати, або ініціювати саморозпуск.

Про це сьогодні повідомила прес-секретар Президента Ірина Ваннікова. Вона зазначила, що особливу стурбованість Ющенка викликає патова ситуація, що склалася в парламенті.

“Провідні парламентські фракції ведуть себе вкрай безвідповідально, блокуючи під різними, нібито шляхетними приводами, роботу Верховної Ради”, – процитувала Ваннікова Віктора Ющенка.

За його словами, особливо вражає цинізм депутатів, які обурюються пропозиціями не виплачувати їм зарплату за “дні простою Верховної Ради”. “Складається враження, що в передвиборчій боротьбі політичні сили готові каменя на камені не залишити ні від економіки, ні від парламентаризму в Україні”, – сказала Ваннікова, цитуючи Ющенка.

Вона також зазначила, що Президент ще раз закликає парламентаріїв визначитися: або починайте працювати, відкинувши політичні резони, або ініціюйте саморозпуск ВР.

“Суспільство втомилося від безвідповідальної діяльності політиків і роботи за принципом:” Нам заважають, і це не наша відповідальність “, – сказав Президент.

Нагадаємо, що сьогодні, 9 вересня, фракція ПР з самого ранку продовжила блокувати Раду. При цьому представники фракцій ПР і БЮТ не з`явилися на засідання погоджувальної ради, за що спікер Володимир Литвин звинуватив політсили в кулуарних домовленостях, і пригрозив їм своєю відставкою.

6 вересня Президент України заявив, що негайно розпустив би Верховну Раду, якби мав підстави для цього. 3 вересня спікер ВР Володимир Литвин заявив, що не бачить жодних правових підстав для розпуску парламенту.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня