Кабмін призначив в.о. Держкомтелерадіо Олега Наливайка

Кабмін призначив в.о. Держкомтелерадіо Олега НаливайкаСьогодні, 9 вересня, Кабінет міністрів призначив першим заступником – виконуючим обов`язки голови Державного комітету телебачення і радіомовлення директора холдингу Главред-Медіа Олега Наливайка, повідомляє Телекритика.

У червні Кабінет міністрів України зареєстрував у Верховній Раді постанову про призначення голови Державного комітету телебачення і радіомовлення.

Кабмін пропонував призначити на цю посаду Олега Наливайка, але оскільки парламент ніяк не може почати працювати і розгляд цього питання постійно відкладається, уряд вирішив призначити нового виконуючого обов`язки голови Держкомтелерадіо своїм розпорядженням.

Як зазначає інтернет-видання, кандидатура Олега Наливайка, генерального директора холдингу Главред-Медіа, “влаштовує і коаліцію, і опозицію”.

Нагадаємо, після звільнення народного депутата Едуарда Прутніка в травні 2008 року посада глави Держкомтелерадіо є вакантною. До сьогодні його обов`язки виконував Анатолій Мураховський.

За матеріалами: Телекритика

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня