Ющенко просить ГПУ перевірити інформацію про торгівлю орденами та званнями

Ющенко просить ГПУ перевірити інформацію про торгівлю орденами та званнямиПрезидент України Віктор Ющенко закликав Генеральну прокуратуру перевірити звинувачення на адресу чиновників його Секретаріату в торгівлі державними нагородами.

Про це сьогодні на брифінгу повідомила прес-секретар глави держави Ірина Ваннікова.

“Ющенко звернувся до генерального прокурора з проханням у 20-денний термін перевірити інформацію про корупційні прояви при присвоєння державних нагород, оприлюднену народним депутатом України Андрієм Сенченком”, – сказала Ваннікова.

Ющенко звернувся до генпрокурора після проведеної перевірки в разі потреби вжити необхідних заходів реагування.

Ваннікова також заявила, що Президент тримає під особистим контролем розслідування резонансних кримінальних справ. На його думку, правоохоронні органи повинні активніше взаємодіяти між собою, а не займатися оголошенням політичних заяв.

Вона додала, що Президент стурбований відсутністю прогресу в розслідуванні справи про вбивство людини колишнім депутатом від БЮТ Віктором Лозінським.

Нагадаємо, народний депутат від БЮТ Андрій Сенченко в інтерв`ю газеті Сегодня звинуватив чиновників Секретаріату Президента в роздачі державних нагород за гроші.

“На будь-яку нагороду, у тому числі вищу – звання Героя України, існує своя такса. Всі це знають, але вголос не говорять, розуміючи, що довести факт дуже важко, якщо взагалі можливо”, – заявив він.

За словами Сенченка, зараз через кризу розцінки знизилися, і, наприклад, Героєм України можна стати за чверть мільйона доларів, хоча раніше за це звання просили до п`яти мільйонів.

Депутат додав, що і генералом в Україні можна стати за певну винагороду.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня