Парламентський комітет закликав комуніста Ткаченка перепросити журналістів СТБ

Парламентський комітет закликав комуніста Ткаченка перепросити журналістів СТБКомітет Верховної Ради України з питань свободи слова закликав члена фракції Компартії Олександра Ткаченка публічно перепросити знімальну групу телеканалу СТБ за інцидент, який стався в парламенті 1 вересня.

Відповідне рішення члени комітету ухвалили сьогодні на засіданні. Крім того, комітет ВР закликав фракцію КПУ дати публічну оцінку діям свого колеги.

Також члени комітету з питань свободи слова планують виступити з відповідною заявою щодо цього на найближчому засіданні Верховної Ради і закликати народних депутатів коректніше ставитися до представників ЗМІ.

Комітет також звернеться до правоохоронних органів з проханням надати інформацію про можливість порушення кримінальної справи за фактом інциденту між Ткаченком та журналісткою телеканалу СТБ.

Крім того, міністр юстиції Микола Оніщук в ефірі 5 каналу висловив надію, що Ткаченко перепросить журналістку телеканалу СТБ. “У мене є надія, що цей інцидент буде вичерпаний вибаченнями і, можливо, відшкодуванням тієї шкоди, моральної і матеріальної, якої було завдано”, – зазначив міністр.

За його словами, в іншому випадку, правоохоронні органи повинні провести ретельну перевірку всіх обставин інциденту і діяти згідно з етичними стандартами.

Нагадаємо, 1 вересня в кулуарах парламенту стався інцидент між депутатом від КПУ Ткаченком і журналісткою телеканалу СТБ Ольгою Черваковою. Під час інтерв`ю Ткаченко вихопив з рук журналістки мікрофон і викинув його зі сходів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня