БЮТ закликав Партію регіонів пікетувати саму себе

БЮТ закликав Партію регіонів пікетувати саму себеОдному із лідерів Партії регіонів Василю Харі, який за сумісництвом очолює й активно використовує Федерацію профспілок України у вузькопартійних цілях, слід організувати пікетування центрального офісу Партії регіонів, заявив Блок Юлії Тимошенко.

“Однопартійці Хари, які володіють більшістю промислових підприємств України, повинні погасити заборгованість зі зарплати, там де вона є, а там, де заборгованості немає – підвищити мізерні зарплати, за які громадяни працюють на бізнесменів з Партії регіонів, підвищити соціальні стандарти на власних підприємствах, розширити соціальні пакети для найманих працівників”, – передала заяву БЮТ його прес-служба.

“Незважаючи на серйозні наслідки для України від глобальної фінансово-економічної кризи, – зазначили бютівці, – уряд своєчасно і в повному обсязі виплачує пенсії, стипендії, зарплати бюджетникам і працівникам державних підприємств. З іншого боку, левова частка заборгованості зі заробітної плати припадає на приватні підприємства, більша частина яких, так чи інакше, належить членам Партії регіонів”.

Підсумовуючи свою заяву, БЮТ закликав регіоналів “почати зі себе”: “Ось це і було б найкращою демонстрацією щирості намірів регіоналів у їхній боротьбі за соціальні стандарти”.

“Інакше, вся псевдосоціальна активність Партії регіонів та її кишенькових профспілок виглядає лише як дешевий передвиборчий піар, а критика уряду з боку Януковича – лише як дрібна помста за намір Кабінету міністрів повернути державі історичну резиденцію Межигір`я – вагому частину Київської області, яка була, по суті, вкрадена, щоб облаштувати маєток для проживання Віктора Федоровича”, – резюмував БЮТ.

Нагадаємо, що сьогодні, 9 вересня, фракція ПР ще зранку продовжила блокувати Раду. При цьому представники фракцій ПР і БЮТ не з`явилися на засідання погоджувальної ради, за що спікер Володимир Литвин звинуватив політсили в кулуарних домовленостях, і пригрозив їм своєю відставкою. Пізніше перший віце-спікер Олександр Лавринович заявив, що засідання парламенту сьогодні не буде, а БЮТ повідомив про підготовку позачергових засідань парламенту.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня