Київська влада зобов`язала ЖЕКи відремонтувати всі дитячі майданчики

Київська влада зобов`язала ЖЕКи відремонтувати всі дитячі майданчикиКиївська міська державна адміністрація зобов`язала ЖЕКи до 30 вересня відремонтувати всі дитячі майданчики у столиці.

Як повідомили у Київській міськдержадміністрації, в цілому у Києві є більше 3900 дитячих майданчиків.

Під час проведення весняного двомісячника з благоустрою та у процесі щоденного обстеження території столиці працівниками Головного управління контролю за благоустроєм Києва виявлені численні недоліки в утриманні дитячих майданчиків, деяке обладнання перебуває в аварійному стані і загрожує життю та здоров`ю дітей, зазначають у КМДА.

Київський міський голова Леонід Черновецький підписав окреме доручення щодо здійснення Плану дій з відновлення благоустрою дитячих майданчиків. Протягом двох тижнів буде проведено інвентаризацію всіх дитячих майданчиків, і в строк до 30 вересня буде виконаний ремонт тих із них, які цього потребують.

Такі заходи вживаються з метою забезпечення належних умов для відпочинку та розвитку дітей, з ініціативи Головного управління контролю за благоустроєм Києва.

Як зауважили у міськдержадміністрації, витрати на відновлення дитячих майданчиків з ремонтом тих елементів, які вже існують, незначні, тому роботи будуть виконані силами балансоутримувачів (власників), в основному це районні ЖЕКи.

Контроль за виконанням доручення Київського міського голови покладено на Головне управління контролю за благоустроєм.

Нагадаємо, що у червні поточного року Київрада затвердила Програму Будівництво дитячих і спортивних майданчиків у Києві на період з 2009 до 2012 року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня