Кабмін вирішив доопрацювати позов щодо повернення в держвласність резиденції Януковича

Кабмін вирішив доопрацювати позов щодо повернення в держвласність резиденції ЯнуковичаКабінет Міністрів вирішив доопрацювати текст позовної заяви, яка буде подаватися до судів, щодо повернення у державну власність резиденції Межигір`я.

Про це журналістам повідомив міністр юстиції Микола Оніщук. 

“Вирішено доопрацювати його з урахуванням інформації, яку повинні надати Міністерство внутрішніх справ, Міністерство житлово-комунального господарства та Міністерство охорони навколишнього природного середовища”, – сказав він. 

При цьому міністр зазначив, що таке рішення прийнято для того, щоб всі юридичні факти, які будуть виявлені в ході перевірок цих міністерств, були враховані при підготовці позову. 

За інформацією Українських Новин, уряд планує подати позовні заяви з цього питання до господарських судів Києва та Київської області, а також в Окружний адміністративний суд Києва. 

Як повідомлялося, Міністерство юстиції готує судові позови для оскарження кожного рішення про поетапну зміну власника урядової резиденції Межигір`я.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня