У Донецькій області порушено справу проти міліціонерів, що збили жінку

У Донецькій області порушено справу проти міліціонерів, що збили жінкуУ Донецькій області порушено кримінальну справу за фактом ДТП за участю співробітників міліції, які збили жінку.

Про це повідомив сьогодні, 9 вересня, начальник Головного управління МВС України в Донецькій області Микола Куп`янський. 

1 вересня 2009 в Маріїнському районі Донецької області автомобіль з двома співробітниками міліції збив 47-річну жінку, що їхала на велосипеді. Вона, матір п`ятьох дітей, була з важкими травмами доставлена в лікарню і зараз перебуває в комі. 

Куп`янський не зміг назвати, за якою статтею порушено кримінальну справу. 

“Я не буду зараз говорити, тому що не знаю. Я знаю, що всі матеріали знаходяться в прокуратурі, і за фактом ДТП було порушено кримінальну справу, щоб встановити всі обставини і об`єктивно розслідувати цю кримінальну справу”, – сказав він. 

Куп`янський стверджує, що співробітники міліції в момент ДТП були тверезі і саме їхали виконувати службове завдання. Зі слів начальника обласного УВС, службовою перевіркою було встановлено, що незадовго до ДТП працівники міліції були на нараді у начальника райвідділу. Їм було доручено затримати особу, яка підозрюється у вчиненні злочину і перебуває в розшуку, і доставити її до райвідділу. 

“Вони після наради від начальника райвідділу поїхали саме виконувати це завдання, яке отримали. Тому говорити про те, що в машині валялися пляшки, такого не було, це не підтверджується оглядом машини, яку проводили працівники інспекції особового складу”, – сказав Куп`янський. 

З його слів, тести на алкоголь також підтвердили, що співробітники міліції були не п`яні, тверезі. 

Розслідуванням цієї справи займається Маріїнська міжрайонна прокуратура. 

Міліціонери-учасники ДТП продовжують працювати в міліції. Начальник облУВС пояснив, що підставою для звільнення може стати порушення проти них кримінальної справи. 

“На сьогодні таких фактів немає, немає підстав для звільнення їх з органів внутрішніх справ”, – сказав Куп`янський. 

Він спростував звинувачення на адресу співробітників міліції в передачі хабара родичам постраждалої з метою “зам`яти справу”. 

“Що стосується хабара, то в жодному разі ніхто не намагався дати хабар. Намагалися в першу чергу по-людськи дати допомогу сім`ї, для того щоб мати можливість лікувати жінку, яка потрапила в ДТП”, – сказав начальник облУВС. 

Нагадаємо, це не єдиний за останній час ДТП у Донецькій області за участю міліціонерів. Так, у квітні 2009 року в селі Світле Добропільського району міліціонер збив на смерть дитину.Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня