Проект Богословська порушив ст.111 Кримінального кодексу

Ст.111 КК: Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, – карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.
Недоторкана елітна депутатка, типова представниця політичної нації Інна Богословська висловила впевненість у тому, що “угода про подвійне управління Севастополем вирішить питання з гарантією безпеки України”, повідомляють “Українські новини”.

“Це входження території до складу двох держав. Завжди визначається термін, на який дві суверенні держави домовляються про те, що окрема частина території входить в їхнє управління на принципах договору. Двомовність, знаходження на території збройних сил двох держав і подвійне громадянство є принципами такого договору. Сьогодні ми можемо запропонувати будь-яку договірну модель, що влаштує Україну і Росію”, – розповіла українофобка Богословська.

Раніше голова СБУ В.Наливайченко наголосив, що в діях народного депутата СБУ вбачає “пряме порушення Конституції”. “Матеріали передані до Генеральної прокуратури України для ухвалення рішення щодо порушення кримінальної справи”, – зазначив він.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня