Буржуазні комуністи – поплічники і посібники окупаційної банди терориста Маркова

Вчора на трасі «Одеса-Київ» група співробітників міліції з 12 осіб зупинила машину недоторканого депутата-комуніста Є.Царькова, в якій знаходився ватажок забороненого терористичного українофобського бандформування «Родіна» Ігор Марков, щоб вручити йому повістку на допит, повідомляє Таймер.
За інформацією видання, заступник начальника Одеського міського управління міліції вручив повістку Маркову в слідче управління МВС міста Миколаєва, де проводиться розслідування інциденту 2 вересня 2007 року, коли біля стін Одеської облдержадміністрації сталося зіткнення з прихильниками Олега Тягнибока.

Коли елітний виродок запитав заступника начальника міськУВС, чому досі він не отримував ніяких повісток, міліціонер запропонував пройти з ним.

Проте лідер «Родіна» повідомив, що з’явиться у слідче управління у четвер, 10 вересня 2009 року об 11 годині ранку, як вказано в повістці. Після чого правоохоронці ретирувалися, а недоторканий українофоб відправився до Одеси.

«Я не розумію, навіщо повістку потрібно було вручати саме зараз і тут, – сказав терорист. – Для цього потрібна була серйозна підготовка. Звідки вони могли знати, що їду саме по цій трасі і в цій машині, яка належить народному депутату Євгену Царькову?» (Євген Царьков – недоторканий депутат, член екстремістської фракції КПУ, поплічників і посібників терористів-українофобів).

Нагадаємо, що 8 вересня стало відомо, що міністерство юстиції України визнало таким, що втратило чинність, свідоцтво про реєстрацію екстремістської українофобської партії «Родіна», очолювану терористом-мільярдером Ігорем Марковим, пише proUA.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня