Сергій Ратушняк: «Який може бути голокост на кладовищі?»

Міський голова Ужгорода добродій Сергій Ратушняк не розуміє проект головного рабина РФ Берл Лазара встановити т.зв. «пам’ятний знак жертвам голокосту” на місцевому кладовищі.
Сергій Ратушняк: «Це якійсь маразм. У авторів цієї ідеї проблеми з головою. Який може бути голокост на кладовищі? Братську могилу вигадав хворий на голову жид і поставив собі пам’ятну дошку. Там дві-три жидівські могили – і вже голокост!», повідомляє “Коммерсантъ-Украина”.

Як вважає “Коммерсантъ-Украина”, в ужгородському гетто під час Другої світової війни було зібрано 17 000 жидів, які протягом 2 (двох!!) місяців жили на території місцевого цегляного заводу без їжі та води. Яким чином 17 000 жертв фашизму і ксенофобії протягом 2 (двох) місяців жили на території ужгородського цегляного заводу без їжі і води, елітний “Коммерсантъ-Украина” чомусь не повідомляє.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня