Джерело: Лідер Родіни вночі пішки перейшов з України в Придністров`я

Джерело: Лідер Родіни вночі пішки перейшов з України в Придністров`яКолишній депутат Одеської міської ради Ігор Марков, щодо якого порушено кримінальну справу, не з`явився сьогодні на допит до слідчого відділу УМВС України міста Миколаїв за повісткою.

Про це повідомив співрозмовник агентства в Південному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

За словами джерела, громадянин Марков близько першої ночі 10 вересня пішки перетнув лінію державного кордону на українсько-молдовському контрольно-пропускному пункті Зручне.

За оприлюдненими даними громадського руху Комітету оборони Одеси, “Ігор Марков зараз переховується від органів внутрішніх справ України на території невизнаної республіки Придністров`я, куди прибув з паспортом громадянина Російської Федерації”.

“Комітету з оборони Одеси”, йдеться в заяві, “також стало відомо, що депутат Одеської міськради, голова міської організації неіснуючої партії Родіна Валентин Дубовенко разом зі сподвижниками Маркова – Світланою Фабрикант та Григорієм Кваснюком збираються виїхати в цю ж “республіку” для зустрічі зі лідером-втікачем для координації дій і заяв”.


 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня