Регіонали хочуть позбавити Москаля депутатських повноважень

Регіонали хочуть позбавити Москаля депутатських повноваженьСьогодні Регламентний комітет Верховної Ради підготував документи про примусове позбавлення депутатських повноважень Геннадія Москаля.

Про це повідомили в прес-службі Партії регіонів.

“Він, як відомо, перебуває в двох досить відповідальних іпостасях: парламентарія – члена фракції блоку НУ-НС, і керівника Головного управління МВС у Криму – заступника міністра внутрішніх справ”, – підкреслюється в повідомленні.

У Партії регіонів зазначили, що згідно з процедурою, ці матеріали перед направленням їх до Адміністративного суду повинен підписати голова Верховної Ради Володимир Литвин.

“Відповідь на питання, чи пройшов Володимир Михайлович тест на неухильне дотримання Конституції і законів України, чи його позиція в цьому питанні є не більш ніж складовим елементом його передвиборчої піар-кампанії, стане відома вже найближчим часом”, – зазначили в Партії регіонів.

Сам Москаль називає неправомірним в судовому порядку вирішувати питання про зняття з нього депутатських повноважень. “Рішення регламентного комітету є абсолютною фікцією”, – заявив він.

За словами Москаля, він був призначений на посаду начальника кримської міліції 19 серпня, а вже 21 серпня Донецький окружний адміністративний суд відкрив провадження у справі згідно з позовом екс-начальника кримської міліції і керівника виборчого штабу Партії регіонів у Криму Анатолія Могильова про скасування урядового розпорядження про призначення Москаля заступником міністра – начальником Головного управління МВС України в Криму.

За словами Москаля, слухання у справі призначені на 24 вересня.

“Тому регламентний комітет не мав права розглядати моє питання. Я завтра напишу листа Володимиру Литвину про те, що, даруйте, ваш регламентний комітет не має рації”, – підкреслив він.

При цьому Москаль зазначив, що направив на адресу регламентного комітету лист, у якому просить не розглядати його питання до судового засідання. “Але емоції і нелюбов до мене взяли гору над здоровим глуздом”, – заявив він.

Крім того, Москаль повідомив, що на засіданні регламентного комітету вирішувалося питання про зняття депутатських повноважень з трьох депутатів, але необхідна кількість депутатів проголосувала тільки щодо його кандидатури.

“Де ж справедливість?”, – з обуренням зазначив Москаль.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня