Питання НАТО відійшло на другий план

Питання НАТО відійшло на другий планПитання про вступ України до НАТО не домінує в нинішній виборчій кампанії із виборів Президента України.

Про це Надзвичайний і Повноважний Посол України в РФ Костянтин Грищенко заявив в ефірі російського телеканалу Вести.

За словами Грищенка, питання про НАТО поки не сильно використовується в Україні під час президентської виборчої кампанії. На його думку, головний акцент робиться на внутрішніх питаннях, а на другому місці – забезпечення зовнішніх умов для економічного розвитку країни.

При цьому посол заявив, що кожна країна повинна поважати право інших шукати вирішення своїх проблем безпеки. Грищенко визнав, що питання вступу України до НАТО є предметом суперечки всередині самої держави.

“Це питання вирішуватиме український народ через вибори, через референдум, який став сьогодні консенсусним рішенням усіх еліт України. Це буде рішення, яке враховуватиме, зокрема, й зовнішню думку. Але зовнішня думка не стане визначальною в рішенні українських виборців і української влади”, – впевнений Грищенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня