Українофобія: проплачені юродиві почувають себе недоторкано

У Севастополі масовка Гельмана Павловського влаштувала провокацію під час церемонії поховання останків 24 воїнів, які загинули в період оборони міста в 1854-1855 роках. Про це УНІАН повідомили в прес-службі Севастопольської міської державної адміністрації.
За даними прес-служби, вчора і сьогодні в Севастополі, як і в багатьох містах півострова, в день пам’яті воїнів, полеглих при обороні Севастополя і в Кримській війні, відбулися пам’ятні заходи.

Сьогодні на Братському кладовищі на Північній стороні, в Свято-Микільському храмі, було відправлено панахиду за вбитими під часи оборони Севастополя в 1854-1855 роках і в Кримській війні 1853-1856 роках. Потім на площі біля храму відбувся мітинг пам’яті.

Головною ж подією стала церемонія поховання останків 24 воїнів, загиблих у районі 5-го бастіону і на Суздальских висотах у період оборони Севастополя. Їхні останки вдалося знайти пошуківцям, прах воїнів було віддано землі за християнським обрядом.

Як повідомили в Севастопольській ДМА, під час пам’ятних заходів було вчинено спроби провокацій. За даними прес-служби, “з самого ранку до храму Святого Миколая почали збиратися виродки з російською символікою під гаслами т.зв. “Руського блоку” і “Російської громади”.

Як стверджують в міськадміністрації, “спочатку вони спробували зірвати з флагштока Державний прапор України. Не обмежившись сваркою, вигуками гасел і образ, декілька десятків юродивих прагнули зірвати мітинг пам’яті.

Звертаючись до цих людей, голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин сказав: “Посоромтеся, майте совість! Це ж кладовище, тут сьогодні буде віддано землі солдат”. Однак, за даними прес-служби, жодні доводи не подіяли, галас припинявся лише для скандування “політичних слоганів”.

За інформацією прес-служби, більшість дегенератів виявилися приїжджими – із Сімферополя прибули три автобуси з терористами, а севастопольських прихильників “Руського блоку” було лише три десятки.

В “арсеналі” юродивих були не лише прапори й плакати, а й мегафони. З їх допомогою українофоби намагалися перекричати виступаючих на мітингу, зокрема й командувача ВМС України Ігоря Тенюха. Дещо заспокоїлися агенти Гельмана Павловського тільки на початку церемонії поховання героїв Кримської війни”.

Куніцин, коментуючи інцидент, заявив: “Як солдат, учасник бойових дій скажу одне – на братських могилах, там, де храм стоїть, де кладовище, на якому поховані сотні людей різних національностей, не можна влаштовувати мітинги. Не важливо, за яку ідею. Це неетично і аморально”.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня