Недоторкана окупаційна ліберально-комуністична еліта горою стала на захист терориста Бланка

У Києві розбитий патріотами пам’ятник терористу Бланку почали лагодити. Закінчити роботи українофоби-комуністи обіцяють до дня лівоекстремістського путчу 7 листопада. Патріоти, які пошкодили Бланка, знаходяться на підписці про невиїзд. «Мистецтвознавці встановлюють розмір збитку, потім матеріали передадуть до суду», – повідомила заступник начальника ЦЗГ МВС Києва Наталія Сторожик.
Тепер столичний пам’ятник терористу стоїть весь в лісах, а навколо, як і раніше, цілодобово чергують банди недоторканих українофобів.

«Леніна відреставрують до роковин “жовтневої революції”, тобто до 7 листопада. Щодня працюють люди, роблять виміри. Ремонтуватимуть і обличчя, і золоті букви на пам’ятнику – їх відновлять. Весь монумент натруть спеціальним розчином, повернуть йому блиск», – розповів ватажок т.зв. “Шевченківського райкому” екстремістської КПУ Олександр Новицький.

Реставрують головний в країні пам’ятник терористу Бланку на гроші, буцімто зібрані комуністами, але яка ця сума, невідомо. За неофіційною інформацією, їм вдалося зібрати (чи вкрасти з бюджету) 50 тис. грн., а на роботи потрібно близько 400 тис. грн.

У мерії говорять, що грошима не розпоряджаються – мовляв, якщо йдуть роботи, значить, грошей вистачає. «Зараз роблять гіпсові зліпки голови і руки пам’ятника. Встановили також, що він зроблений не з кварциту, а з граніту, і його потрібно шукати», – розповів толерантний начальник главку культурної спадщини міськадміністрації Руслан Кухаренко. Правда, він сумнівається, що до 7 листопада Бланка полагодять: «Ми нікуди поспішати не будемо, головне – якість».

Патріоти, які пошкодили Бланка, знаходяться на підписці про невиїзд. «Мистецтвознавці встановлюють розмір збитку, потім матеріали передадуть до суду», – повідомила заступник начальника ЦЗГ МВС Києва Наталія Сторожик.
 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня