Препарація недоторканих тушок

Елементарні математичні розрахунки допомогають виводити елітних паразитів на чисту воду.
Пишіть, каже АРСЕНІЙ, за мене законопроекти….

Отримуєте, кажу я, за це ви чималі гроші, але, добре, – ось вам такі то й такі ідеї – зробіть будласочка.

http://arseniy2010.livejournal.com/12846.html?thread=1095214

arseniy2010 wrote:

Sep. 9th, 2009 11:42 am (local)

Re: чернетку проекту

Ось в тому то і проблема, що багато хто не хоче працювати. А лише кажуть “треба зробити те або се”, не заглиблюючись у суть проблеми. Чому б Вам, наприклад, не надіслати мені на пошту законопроект про УПА та своє бачення закону про аліменти. І хочу Вам нагадати, що в нашій країні вже є декілька людей, яке з втомленими обличчями кажуть про те, що непогано було б щось зробити, але так нічого і не роблять.

chumacky_shlyah wrote:

Sep. 9th, 2009 02:24 pm (local)

Багато хто не хоче працювати (за депутата). За час своїх повноважень ви зі своєю командою, якщо вірити сайту ВРУ подали 35 законопроектів. Ваша команда, я так розумію, – це Ви, чотири помічника-консультанта, 31 помічник-консультант на громадських засадах, помічники по комітету і експерти. Ваші повноваження тривають вже 22 місяці. Тобто ваш ККД приблизно дорівнює 1,6 законопроекта на місяць (це з командою більш як 40 чоловік). Це за зарплату. Якщо я маю зробити законопроект за кілька день один, то чому кандидат в президенти не я, а Ви?

П.М. Законопроекти Яценюка можна бачити на сайті ВР

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня