В Києві відбудеться презентація ювілейної монети та збірки коміксів, присвячених Степанові Бандері

11 вересня, в п’ятницю, в приміщенні Центру національного відродження (м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9) об 11 годині відбудеться презентація ювілейної монети, випущеної з нагоди 100-річного ювілею Провідника Організації Українських Націоналістів (революційної) Степана Бандери, а також дитячих коміксів, підготовлених Спілкою Української Молоді в Україні за сприяння Української Інформаційної Служби.
Українська Інформаційна Служба, вул. Ярославів Вал, 9, м. Київ, Україна, 01034, тел. (044) 279 81 33, www.ukrpohliad.org

В збірку коміксів увійшли попередні видання СУМ «Вбивства з наказу КГБ» та «Юність Степана Бандери», а також фотоархів Провідника ОУН(р), наданий архівом Центру досліджень визвольного руху, спогади його сестри та біографія.

В презентації візьмуть участь директор компанії-виробника монети «Експрес Курьєр корпорейшн» Максим Габер, представник СУМ в Україні Неля Лавріненко, керівник Української Інформаційної Служби Андрій Левус.

Реєстрація ЗМІ відбуватиметься безпосередньо перед подією. Кожному журналісту буде презентовано у подарунок монету та примірник коміксів.

Контактна особа – Пархоменко Сергій,

8050 384 52 04, 8093 605 67 56

Українська інформаційна служба

http://www.ukrpohliad.org/

Музика під настрій: Фольктеатр Остапа Стахіва. Пісні УПА. Марширують вже повстанці (аудіо, mp3, 1.39 Мб)

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня