Все це вже було: 1917/1918, винниченківщина

Ліберальна інтелігенція (політична нація, провокації/провокатори, картинки для московських телеканалів) почала жалісно зондувати своїх західних кураторів на предмет еміграції з подальшим писанням мемуарів. Пацифізм – Крути – Голодомор.
Толерантна виважена інтелігенція закликає т.зв. “країни-гаранти” скликати міжнародну конференцію з метою забезпечити реальні гарантії безпеки України, задекларовані Будапештським меморандумом, а керівні органи Європейського Союзу – зайняти чітку та однозначну позицію в питанні забезпечення державного суверенітету України.

Про це йдеться у “Зверненні інтелектуалів, політиків та громадських діячів України до парламентів, урядів і народів світу”, передає УНІАН.

У зверненні, зокрема, зазначається, що “виникнення” України (наївні ліберали по-дитячому щиро вважають, що до серпня 1991 року України не існувало) як незалежної демократичної держави в 1991 році стало одним з основних результатів і водночас гарантій завершення глобального протистояння “Схід-Захід”, двоподілу Європи та поширення ідеалів свободи і демократії в світі. Україна внесла вагомий вклад у світову і європейську безпеку своєю відмовою від ядерної зброї.

При цьому Будапештський меморандум 1994 року був закріплений відповідними гарантіями держав-членів Ради безпеки ООН. Цей документ поряд з процесами розширення Євросоюзу і Євроатлантичної системи колективної безпеки свого часу відіграв значну роль у зміцненні системи європейської безпеки.

“Російська риторика щодо України змушує згадати найжахливіші історичні приклади 1930-х років”, – помірковано підкреслюють зважені представники толерантної інтелігенції.

При цьому автори звернення визнають “перехідний характер української політичної системи, згубність протистояння всередині владної верхівки, яке знижує ефективність зовнішньої політики держави та не сприяє її економічному розвитку”.

У зв’язку з вищевикладеним ліберальні інтелектуали, політики та громадські діячі незалежної республіки звертаються до керівництва США і Великої Британії та Франції і Китаю з пропозицією скликати відповідно до п.6 Будапештського Меморандуму міжнародну конференцію його держав-гарантів з метою забезпечити реальні гарантії безпеки України, задекларовані Меморандумом.

Звертаються вони також до керівних органів ЄС щодо необхідності зайняти чітку та однозначну позицію в питанні забезпечення державного суверенітету України, висловити застереження щодо будь-яких форм втручання Росії у внутрішні справи України.

Окремо автори звернення просять держави Вишеградської групи (які завжди прихильно ставились до України та її євроінтеграційних прагнень) виробити спільну чи висловити окрему позицію з приводу загострення російсько-українських відносин.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня