Хто зупинить банду недоторканих?

Будівництво Музею історії Києва на Інститутській припинено, а на його території з’явився елітний платний паркінг на 30 місць.
Про це пише муніципальна газета “Хрещатик”.

Видання відзначає, що година парковки тут коштує 5 гривень. Проте, хто є власником стоянки і чому будівництво припинене, ніхто не знає. Дирекція ТзОВ “Історія міста” від коментарів відмовляється.

Тим часом, Музей історії Києва залишається без постійного приміщення, а фонди закладу, в яких налічується більше 250 тисяч експонатів, до цих пір зберігаються в коробках у підвалі Українського дому, пише газета.

Музей історії Києва існує з травня 1982 року. Спочатку він розташовувався в Кловському палаці, а з 2004 року власного приміщення у нього немає.

При цьому заступник начальника ГУ культури і мистецтв Олена Пальчикова, яка займається питаннями будівництва, капремонту і реконструкції об’єктів культури, говорити з журналістом видання про парковку не почала. Вона попросила офіційний запит, який нібито має спочатку розглянути її керівництво, відзначає газета.

Нагадаємо, раніше Київрада передала ТзОВ “Історія міста” у власність недобудовану будівля на вул. Інститутській, 3 і дала згоду на її знесення для будівництва приміщення Музею історії Києва в комплексі з бізнес-центром і підземним паркінгом.

В той же час, міська влада обіцяла, що нова будівля для Музею історії Києва буде побудована до 2012 року.

Хрещатик
 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня