1918, дубль 2. Робимо правильні висновки

Ліберальна еліта м’яко просить Москву роз’яснити положення поправок щодо застосування російських військових формувань на території інших держав.
Про це сказав заступник глави секретаріату президента республіки Петро Шатковський у четвер на прес-конференції в Києві.

“Ми чекаємо відповіді від російської сторони”, – сказав він.

Коментуючи таку ініціативу президента Росії Дмитра Медведєва, Шатковський підкреслив, що еліта сподівається на те, що “здоровий глузд візьме гору” і всі конфліктні питання між двома незалежними республіками будуть урегульовані.

На запитання, чи може РФ застосувати військові формування на території України, Шатковський відповів: “Думаю, що ні”.

“Бачте, існує позиція офіційного Кремля й існує позиція окремих осіб, неурядових організацій, у тому числі антиукраїнського спрямування”, – виважено зазначив заступник глави секретаріату президента незалежної республіки СНГ.

Як відомо, президент РФ Дмитро Медведєв вніс у Державну Думу сусідньої республіки законопроект, який дозволяє російському президенту застосовувати Збройні сили за межами країни.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня