Ъ: Марков переховується у Туреччині

Ъ: Марков переховується у ТуреччиніДжерело в найближчому оточенні лідера Родіни Ігоря Марова, якого оголошено в розшук, повідомило Коммерсантъ-Украина на умовах анонімності, що Марков зараз перебуває у Туреччині.

“Надовго він там не залишиться. Він перебуватиме разом з одним-двома людьми з керівництва партії дуже близько до Одеси, але так, щоб ні міліція, ні СБУ нічого не могли їм заподіяти”, – зазначило джерело.

“Уся політична діяльність вестиметься через людей, які і так перебувають на публіці і їм нічого не зможуть пришити”, – заявив співрозмовник газети.

Прес-секретар Родіни Олександр Хрістофоров розповів Ъ-Украина, що керівництву партії невідомо, де її лідер, але відсутність Маркова не пов`язана з тим, що його шукає міліція. “Ігорю Маркову нема чого втікати від українських правоохоронних органів”, – упевнений Хрістофоров.

Нагадаємо, Управління МВС в Миколаївській області оголосило в державний розшук і завело відповідну розшукову справу стосовно колишнього депутата Одеської міської ради, лідера партії Родіна Ігоря Маркова. У п`ятницю вранці в Одесі на перехрестях з`явилися міліцейські патрулі, які перевіряли всі автомобілі з тонованим склом, фургони та вантажівки.

Як пояснив Ъ-Украина співробітник центру громадських зв`язків ГУ МВС в Одеській області Володимир Шаблієнко, в міліції впевнені, що Марков не залишав територію України. У прикордонній службі офіційних коментарів щодо цього не дають, а в неофіційних бесідах співробітники МВС стверджують, що Маркова вже немає в країні.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня