Сегодня: Тимошенко на закритому засіданні БЮТ розповіла, як боротися з Януковичем

Сегодня: Тимошенко на закритому засіданні БЮТ розповіла, як боротися з ЯнуковичемУ п`ятницю, 11 вересня, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко на закритому засіданні фракції БЮТ оприлюднила свою передвиборчу стратегію, пише газета Сегодня.

За даними видання, засідання, що тривало близько трьох годин, було присвячено виключно передвиборчій стратегії і складалося з двох частин – доповіді прем`єра та її ж відповідей на питання депутатів.

“Говорили про вибори. Внутріпартійні питання”, – сказав газеті депутат Андрій Сенченко. Але інші депутати неофіційно розповіли, що було порушено практично всі теми, які можуть виникнути в ході кампанії. А перед засіданням фракції була ще й зустріч з керівниками обласних штабів. У їхньому списку, в порівнянні з 2007 роком, змінилося лише одне прізвище – черкаський штаб очолив нардеп Павло Костенко.

За словами Тимошенко, необхідно активізувати роботу депутатів в округах – зокрема, і в дні блокування Верховної Ради. Щодня нардепу необхідно проводити 4-5 зустрічей з виборцями. Причому, як пише газета, звіти про роботу депутата писатиме не він сам, а місцевий осередок БЮТ.

Крім того, створено групи контролерів, які будуть виїжджати на місця для перевірки роботи нардепів в округах. Ці групи підпорядковані керівнику служби внутрішньої безпеки БЮТ Андрію Кожем`якіну, і саме він формує графік несподіваних перевірок, зазначає Сегодня.

Видання пише, що головна настанова в роботі на місцях – мовчок про курс долара, інфляцію, мізерні зарплати народу. “Не треба розповідати людям про негатив, від якого вони втомилися. Потрібні позитивні емоції”, – заявила Тимошенко. Крім організації всеукраїнського концертного туру, обласні штаби повинні створити свої пули з зірок місцевих філармоній, які повинні приїхати в кожне село.

За словами джерела в БЮТ, значну частину промови Тимошенко було присвячено боротьбі з конкурентами, точніше, із найголовнішим. У БЮТ вважають, що всю антиагітацію необхідно зосередити на Віктора Януковича, “інші кандидати не існують, з ними потрібно припинити війну, адже вони ще знадобляться у другому турі”.

Сегодня пише, що під час дебатів з регіоналами відповідати на будь-яке питання або критику потрібно з викладу думки: Нехай спочатку Янукович поверне дачу в резиденції Межигір`я. Бажано, зазначає газета, згадати і про унікальну бібліотеку часів Київської Русі, яка міститься на території дачі. Основна теза виглядає таким чином: “почав з крадіжки шапок, закінчив крадіжкою в держави Межигір`я”.

Тимошенко вважає, що під час дебатів необхідно стверджувати, що БЮТ дотримується прозахідної орієнтації. Заяви опонентів про те, що Тимошенко – агент Кремля, слід спростовувати такими фактами: по-перше, вона розірвала контракт про розробку чорноморського шельфу компанією Vanco. За твердженням представників БЮТ, за цією американською компанією стояв Газпром.

По-друге, необхідно розповідати, що Тимошенко прибрала з газового ринку RosUkrEnergo, 50% якої також належали Газпрому. Крім Януковича, ворогом обрано і главу НБУ Володимира Стельмаха. За словами Тимошенко, “бити треба на те, що саме він винен в обвалі гривні, що він організував заробіток на валютних коливаннях і продаж доларів своїм банкам за заниженою ціною”.

За даними видання, Тимошенко говорила і про перспективу після виборів. “Навіть якщо Янукович виграє, ми домовлятися з регіоналами не будемо. Скільки разів ми не намагалися це зробити, все закінчувалося безрезультатно. ПР – фракція кидал. Тому буде війна”, – зазначило джерело газети.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що тільки прем`єр Юлія Тимошенко може зупинити лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня