Янукович: Доступ в угіддя Лозінського треба відкрити для всіх

Янукович: Доступ в угіддя Лозінського треба відкрити для всіхЛідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що угіддя колишнього народного депутата Віктора Лозінського в Кіровоградській області мають бути доступні для всіх громадян цього регіону.


Як повідомили в прес-службі ПР, про це він сказав сьогодні в коментарі журналістам на питання щодо оцінки роботи з розслідування справи Лозінського і чи повинні бути повернуті угіддя екс-депутата у державну власність. 

“Закон, підкреслюю, повинен бути один для всіх. Цей рідкісний випадок, безумовно, вимагає окремого рішення, і влада має прийняти його так, щоб ці угіддя (Лозінського) були доступними для всіх громадян цього регіону. До речі, це передбачає український закон”, – сказав Янукович. 

“З приводу справи Лозінського і його розшуку – це, знову ж таки, справа цієї влади, яка 5 років свого існування весь час кричала, що бандити будуть сидіти в тюрмах. Нехай дадуть відповідь своїм виборцям, які вірили їхній брехні і яких вони обдурили вже не один раз”, – додав він. 

Янукович також сказав, що державна політика з розвитку лісів, полювання, рибальства, має бути системною. 

“Ця система має передбачати відновлення наших лісів, збереження екології, фауни. Тому закон повинен бути один для всіх. Повинен бути закон, який би сьогодні стимулював інвесторів вкладати кошти в розвиток цієї справи і таким чином відновлювати наше природне середовище”, – сказав він. 

Нагадаємо, сам Янукович є завзятим мисливцем. Своє дозвілля він проводить у закритому мисливському господарстві Сухолуччя, доступ в який віднедавна закрили навіть для жителів хутора, який знаходиться всередині. 

Будинок Януковича розміщений на території резиденції Межигір`я, де раніше був козацький монастир та інші історичні пам`ятники.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня