Лазаренка хочуть зробити почесним громадянином Дніпропетровської області

Лазаренка хочуть зробити почесним громадянином Дніпропетровської областіДніпропетровська міська рада просить обласну раду надати колишньому прем`єр-міністру України Павлу Лазаренку звання Почесний громадянин Дніпропетровської області.

Документ ухвалили 64 депутати з 120 на черговій сесії Дніпропетровської міськради. Сесія прийняла це рішення на підставі звернення депутатської фракції Блоку Лазаренка. 

“З огляду на значний особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Дніпропетровського регіону, внесений Лазаренка П.І., вважаємо за доцільне надати йому звання Почесний громадянин Дніпропетровської області”, – наголошується у зверненні. 

Нагадаємо, в 1996 році Лазаренку було надано звання Почесний громадянин Дніпропетровська. Звання Почесний громадянин Дніпропетровської області обласна рада заснувала у 2004 році. 

Першим почесним громадянином Дніпропетровській області став екс-президент України Леонід Кучма. 

Між тим, колегія суддів 9-го округу штату Каліфорнія (США) 10 квітня у складі трьох осіб, розглянувши апеляційну заяву захисту Лазаренка переглянула своє попереднє рішення і повністю зняла з нього всі звинувачення щодо переміщення вкрадених коштів з використанням електронних переказів.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня