В Росії правлять зомбі

На зустрічі з учасниками клубу "Валдай" у п`ятницю, 11 вересня, прем`єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що між ним і діючим Президентом не буде конкуренції на виборах глави держави в 2012 році, як і в 2008. "Ми домовимося, тому що ми люди однієї крові й одних політичних поглядів", – процитував В. Путіна один із членів клубу, політолог М. Злобін.
Це один з тих випадків, коли російські правителі говорять чисту правду, так як жодного протистояння між ними немає і в принципі не має бути. Невже нікого не здивував факт, що в країні, де століттями людей від влади виносили виключно вперед ногами, Горбачов раптом без жодного опору передав її Єльцину, Єльцин – Путіну, Путін – Медведєву, а останній поза усяким сумнівом також спокійно передасть її своєму наступнику і далеко не факт, що усе це вирішують тільки вони двоє.

З аналізу наявної на сьогоднішній день інформації випливає, що, помираючи, Ю. Андропов створив по типу таємного ордену СС в Німеччині своєрідний клан з керівників спецслужб та найбільш наближеної до них номенклатури з метою позбутися над ними партійного контролю і повністю перебрати владу в руки КДБ. Подолавши не надто запеклий опір “старої партійної гвардії” у 1985 та 1991 рр,. цей клан привів до влади Горбачова (вже давно не є секретом, що це був протеже Андропова), а потім і Єльцина. Щоб не виникли деякі колізії, як це було з ГКЧП у 1991 р., якщо не Горбачова, то Єльцина та його наступників вони зомбували і влада в Росії тепер перебуває не стільки в руках цих ляльок, скільки анонімних ляльководів. Ця влада є незаконною, нічим необмеженою, а тому абсолютно безкарною і становить величезну небезпеку для усього світу, насамперед для сусідів Росії.

Є усі підстави вважати, що подібну практику вони застосовують в Україні і у 2004 р. В. Ющенка намагалися не отруїти, а саме зомбувати (спеціалісти твердять, що для цього потенційна жертва має випити якусь рідину). Однак, чи то цей сатанинський коктейль надто передозували, чи то його організм відповів на усе це потужною алергічною реакцією і вирвав, але сліди цього експерименту так чи інакше ведуть у Москву (це також вже встановлено слідством).

На перший погляд усе це здається звичайною маячнею, але, якщо пригадати собі, що ще у 1991 р. раптом, немов би по команді з одного центра майже одночасно покінчили життя “самогубством” носії найбільших секретів партії і КДБ, то можна тільки собі уявити, на що вже здатні ці “кремлівські хіміки” в ХХІ столітті. В Україні, наприклад, серед опозиції та навіть правлячої еліти є люди, неприродна, навіть хвороблива симпатія до нашого північного сусіда настільки кидається в очі, що вони явно зомбовані на Росію. Західним спецслужбам також варто би було взяти на облік тих своїх “інтелектуалів”, які регулярно відвідують засідання клубу “Валдай”, а потім через ЗМІ зомбують своїх читачів численними опусами на користь Росії.

www.duhvoli.com.ua
 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня