Толерастам пропонують, як вихід, хімічну стерилізацію

Всеукраїнська організація «Тризуб» оприлюднила заяву з приводу дикунської вакханалії сексуальних збоченців під час Форуму книговидавців у Львові.
Автори заяви наголошують, що «Пропаганда содомії, розбещення молодого покоління нашого народу, популяризація так званої «гендерної рівності» та фемінізму – це ті засоби, якими чужинці намагаються розкладати та нівелювати традиційні християнські цінності, що у всі часи були опертям української нації у її боротьбі з внутрішніми та зовнішніми ворогами».

«Яскравим підтвердженням цього став черговий Форум книговидавців, що відбувся минулого тижня в українському місті Лева. На тлі презентації чудових книжок різноманітних спрямувань, що стали прикладом високого українського духу та культури, ми всі стали свідками ганебного содомітського шабашу, який намагалися влаштувати вороги української нації – так звану презентацію збоченого чтива «120 сторінок Содому»», – йдеться у тексті заяви тризубівців.

«Молоді націоналісти з Всеукраїнської організації «Тризуб» імені Степана Бандери, підтримані небайдужими мешканцями міста, своїми діями завадили агресивним содомітам влаштувати безкарну пропаганду своїх, принесених з чужого поля, сатанинських збочень. 10 вересня боївка «Тризуба» за допомогою підручних засобів та фізичної сили зірвала прес-конференцію, яка мала стати прелюдією до ще масштабнішої акції сексуальних збоченців. Чотирьох членів «Тризуба» під час християнсько-захисної акції було затримано міліціянтами. 11 вересня інша боївка бандерівського «Тризуба» провела штурм Львівського театру імені Курбаса, де мала відбутися нахабна презентація содомітського чтива. Завдячуючи активним діям націоналістів та їх симпатиків-львів’ян, пропаганда збочених текстів була зірвана. Тільки дивна для нормального християнина протидія львівських правоохоронців вберегла знахабнілих педерастів від повноцінного покарання. За цілком природні для християнина й українця дії міліціянти знову затримали декількох тризубівців», – повідомляє ВО «Тризуб».

«Громада Львова чітко й однозначно висловила своє ставлення до содомії. Але вірні прислужники режиму внутрішньої окупації та прихильники содомії – судді Ванівський та Городецька – влаштували безбожну судову розправу над молодими націоналістами, які стали на захист Божих заповідей, честі та гідності української нації», – констатують автори заяви.

ВО «Тризуб» повідомляє у тексті заяви, що виступає за ліквідацію содомітських злочинних угрупувань на теренах України; повну заборону будь-якої пропаганди статевих збочень; введення кримінальної відповідальності за содомію; примусову хімічну стерилізацію содомітів.

 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня