Міліція викрила злочинне угруповання у Миколаївській області: вилучено зброю і наркотики

Міліція викрила злочинне угруповання у Миколаївській області: вилучено зброю і наркотикиСпівробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ) УМВС в Миколаївській області припинили діяльність організованої злочинної групи, учасники якої протягом 2008-2009 років здійснювали крадіжки з автотранспортних засобів.

Як повідомила міліція, організував і очолив злочинну групу раніше неодноразово судимий місцевий житель. Також до її складу увійшло четверо чоловіків, теж місцевих жителів, один з яких вже притягався до кримінальної відповідальності за незаконне поводження зі зброєю.

Як встановили оперативники УБОЗ, зловмисники діяли в Миколаєві, Херсоні, Одесі та в деяких містах Російської Федерації. Вони вибирали престижні автомобілі, залишені без нагляду, і за допомогою спеціальних приладів відключали в них сигналізацію, відмикали і здійснювали крадіжки особистих речей, грошей, документів і ювелірних виробів.

Під час затримання учасників угрупування правоохоронці вилучили сканери кодів сигналізацій автомобілів, спецобладнання для проникнення в автомобіль, викрадені мобільні телефони, барсетки, гаманці, платіжні та дисконтні картки та інші речові докази.

Також при проведенні санкціонованого обшуку в гаражі, який розташовано в Миколаєві, оперативники виявили наркотичні засоби та цілий арсенал зброї та боєприпасів: гранатомет, 6 гранат, 6 запалів до ручних гранат, саморобний вибуховий пристрій, три автомати Калашникова із зарядженими магазинами, 5 пістолетів з патронами до них, обріз мисливської рушниці, два штик-ножі та іншу зброю травматичної дії.

Крім цього, в гаражі містилося 30 стартових пакетів оператора мобільного зв`язку, велика кількість ключів різних форм, державні номерні знаки і розібраний на запчастини автомобіль.

Вилучене вказувало на причетність організованої злочинної групи до скоєння низки тяжких злочинів. Зараз зброю, вибухівку та спецзасоби відмикання автомобілів направлено на експертизу для визначення кваліфікації, походження та можливого використання під час вчинення інших злочинів. Усіх зловмисників затримано згідно зі ст.115 Кримінально-процесуального кодексу України.

Слідчим управлінням УМВС України в Миколаївській області порушено низку кримінальних справ за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 (таємне викрадення чужого майна) Кримінального кодексу. Проводяться перевірки на предмет встановлення інших злочинів і вирішується питання про порушення додаткових кримінальних справ.

Нагадаємо, на початку літа співробітники української міліції викрили дві організовані злочинні групи, які протягом тривалого часу викрадали дорогі автомобілі.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня