Одеського Дюка обклеїли націоналістичними листівками. Братство звинуватило у провокації Родіну

Одеського Дюка обклеїли націоналістичними листівками. Братство звинуватило у провокації РодінуВ Одесі невідомі від імені партії Братство обклеїли пам`ятник Дюку де Рішельє листівками з текстом українською мовою Одеса була, є і буде українською! Братство заперечує свою причетність до того, що сталось і звинувачує у провокації партію Родіна.

Як повідомляють очевидці, сьогодні о 4 годині ранку на Приморському бульварі невідомі обклеїли пам`ятник Дюку де Рішельє листівками від імені партії Братство. Зокрема, на листівках було написано наступне: “” Наша влада буде страшною для наших ворогів “(С. Бандера) (…) Нині Одеса потерпає від свавілля сепаратистських сил. Нас намагаються стягнути в політичні інтриги кремлівські агенти. Братство стає на захист одеситів від іноземних агентів і провокаторів. Відтепер вихованням патріотизму займатимемося ми. Одеса була, є і буде українською! Амінь. ”

Через деякий час листівки були зірвані.

У свою чергу партія Братство заявила про провокації з боку забороненої в Україні проросійської партії Родіна, лідера якої, екс-депутат Одеської міськради Ігоря Маркова оголосили в розшук, а пізніше повідомив ЗМІ, що “проходить лікування в одній з лікарень Підмосков`я”.

“Учора найняті Марковим люди почали в Одесі кампанію дискредитації Братства. Все місто було заклеєне випущеними від імені Братства агресивними листівками. Вночі такими ж листівками був заклеєний пам`ятник Дюку. Тут вони помилилися: всім відомі неокласичні смаки Братства – ніхто не повірить, що ми здатні зіпсувати гарний бронзовий монумент, створений у класичному стилі “, – йдеться в заяві Братства.

“Тому, як тільки Марков з`явиться в Україні, подібну листівку буде наклеєно йому на лобі”, – зазначили в партії.

Як повідомлялося, Миколаївська міліція оголосила в державний розшук Маркова у зв`язку з тим, що він не з`явився на допит стосовно порушеної проти нього кримінальної справи про побиття учасників мирної акції протесту в 2007 році.

8 вересня стало відомо, що свідоцтво про реєстрацію партії Родіна Міністерство юстиції України визнало таким, що втратило силу.

За матеріалами: Корреспондент.net, Думская.net, Таймер

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня