Расмуссен: Україна та Грузія поки не відповідають критеріям НАТО

Расмуссен: Україна та Грузія поки не відповідають критеріям НАТОНАТО не відмовляється від планів прийняти до своїх лав Україну і Грузію, але поки ці країни не відповідають критеріям альянсу, заявив сьогодні генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен.

“Ми прийняли дуже чітке рішення під час зустрічі в Бухаресті в 2008 році, відповідно до якого Грузія і Україна стануть членами НАТО. Звичайно ж, при цьому передбачається, що вони будуть дотримуватися всіх необхідних критеріїв, – сказав генсек Альянсу і наголосив. – Ми чудово знаємо, що зараз вони не відповідають цим критеріям “.

Сьогодні Расмуссен проводить перший великий виступ у якості генерального секретаря альянсу.

Як повідомлялося, наприкінці серпня представник НАТО Джеймс Аппатурай заявив, що “НАТО не має наміру надавати Україні військової допомогиу і допомоги в забезпеченні безпеки”. У МЗС України назвали цю заяву “поспішною”.

Також наприкінці літа повідомлялося, що НАТО проведе в Україні громадське обговорення своєї нової концепції, а Київ пообіцяв Альянсу активніше інформувати зарубіжжя про Україну.

7 серпня Президент Віктор Ющенко затвердив Річну національну програму з підготовки України до набуття членства в НАТО.

15 серпня Росія заявила, що тема членства України і Грузії в НАТО пішла з політичної авансцени.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня