У передмісті Києва затримано чиновника при отриманні хабара в 2,5 мільйона доларів

У передмісті Києва затримано чиновника при отриманні хабара в 2,5 мільйона доларівСьогодні у Київській області при отриманні хабара в розмірі 2,5 мільйона доларів затримано заступника мера міста Вишневе.

“Сьогодні ми маємо чергову резонансну операцію – у Київській області в місті Вишневе затримано при отриманні хабара, який вимагали у розмірі 5 мільйонів доларів, заступника мера міста”, – повідомив на прес-конференції в Донецьку міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Міністр пояснив, що хабар вимагали за виділення 10 гектарів землі на території, що належить міській громаді, під будівництво комерційного центру.

При цьому він зазначив, що “зараз проводяться слідчі дії, і ми будемо сподіватися, що до кінця дня його (заступника мера) буде затримано згідно зі статтею 115 Кримінального кодексу України”.

Луценко повідомив, що заступника мера затримали при отриманні першої половини хабара у розмірі 2,5 млн доларів. “Будемо сподіватися, що це буде черговим уроком для тих, хто продовжує мародерствувати в Україні, незважаючи на складну економічну ситуацію”, – додав міністр.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня