Держприкордонслужба прокоментувала інцидент з російською знімальною групою в Борисполі

Держприкордонслужба прокоментувала інцидент з російською знімальною групою в БорисполіДержавна прикордонна служба України відреагувала на повідомлення інформаційних агентств про затримання знімальної групи телеканалу Росія.

“Знімальну групу ніхто не затримував, ніхто не обшукував, просто одного з них не пропустили на територію України, оскільки Держприкордонслужба мала доручення від правоохоронних органів щдо заборони на в`їзд”, – повідомили в прикордонній службі.

У зв`язку з цим Білокопитов перебуває у залі відльоту в аеропорту Бориспіль. За інформацією відомства, журналіст прибув у п`ятницю рейсом Москва – Київ о 8:30.

Заступник генерального директора ВДТРК Дмитро Кисельов повідомив, що Білокопитова “затримали при перетині кордону: не пускають в Україну, не випускають до Росії, забравши паспорт”. Кисельов зазначив при цьому, що інженера, який прилетів разом з Білокопитовим, пропустили.

За словами Кисельова, співробітники ВДТРК їхали в Україну знімати сюжет про злочинця-педофіла з Петербурга, який ховається в цій країні. “Ми запросили на місце події нашого консула”, – відзначив замгендиректора ВДТРК.

Нагадаємо, за даними РИА Новости, сьогодні вранці, в аеропорту Бориспіль затримали знімальну групу журналіста Аркадія Мамонтова, який працює на телеканалі Россия. Як повідомив Білокопитов, самого Мамонтова у складі групи не було, тому що він збирався прибути в Україну пізніше.

“Мене затримали на митниці, допитали, після чого обшукали. Потім мені повідомили, що за брехливу інформаційну пропаганду проти України мені заборонено в`їзждати в цю країну протягом п`яти років”, – повідомив Білокопитов.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня