Наступного тижня Ющенко вирушає до Нью-Йорка

Наступного тижня Ющенко вирушає до Нью-ЙоркаПрезидент України Віктор Ющенко візьме участь у роботі 64-ої сесії Генеральної Асамблеї Організації Об`єднаних Націй.

Як повідомляє Секретаріат Президента, 21-23 вересня 2009 Ющенко здійснить робочий візит до Нью-Йорка. У Секретаріаті зазначають, що Глава держави прийняв рішення відвідати США саме з огляду на універсальність міжнародного майданчика в Нью-Йорку.

Протягом неповних трьох днів Ющенко матиме змогу обговорити фактично всі найбільш пріоритетні питання зовнішньої політики України та міжнародних відносин, що мають безпосередній вплив на життя українських громадян: від зміни клімату, охорони навколишнього середовища, розвитку альтернативної енергетики, боротьби з піратством, до глобальної та регіональної безпеки, європейської та євроатлантичної інтеграції, гуманітарних, торгово-економічних та інших питань.

З трибуни ООН Ющенко інформуватиме світову спільноту про пріоритети внутрішньої і зовнішньої політики України, хід демократичних перетворень у нашій країні. Не залишаться поза увагою і такі важливі для нашого суспільства теми, як міжетнічний мир і толерантність, увічнення пам`яті жертв фашизму і Голодомору.

Крім участі у заходах в рамках сесії генеральної Асамблеї ООН, Ющенко проведе низку двосторонніх зустрічей з лідерами іноземних держав і організацій, зустрічі з представниками американських ділових кіл, політиками, представниками української та єврейської громад.

Так, передбачається проведення ряду двосторонніх зустрічей Президента України з лідерами інших країн, зокрема, Бразилії, Литви, Фінляндії, Швеції. У повідомленні зауважується, що зараз триває узгодження остаточного переліку таких зустрічей.
Заплановано окремі переговори Ющенка з Генеральним секретарем Північноатлантичного Альянсу Андреасом фог Расмуссеном, Генеральним секретарем продовольчої і сільськогосподарської організації ООН Жаком Діуфом.

Заплановано також зустрічі Президента з провідними членами української громади США, а також представниками американських політологічних, наукових та експертних кіл. Глава держави виступить з промовою в Раді зовнішніх відносин – одній із найбільш авторитетних громадських організацій США, яка спеціалізується на проблематиці міжнародних відносин.

Раніше повідомлялося про те, що під час сесії Генеральної асамблеї ООН може відбутися зустріч президента США Барака Обами і Президента України Віктора Ющенка.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня