Свинарка Вона йде в президенти

Свинарка Вона йде в президентиПартія Селянська Україна збирається висунути кандидатом у президенти свинарку Лідію Степанівну Вона.Про це Українській правді повідомив лідер партії Михайло Притула.

За його словами, Лідія Вона працює старшою свинаркою КСП Іршики у Хмельницькій області.

Притула повідомив, що з пропозицією зібрати з`їзд Селянської України і висунути Вона в президенти звернулися учасники зборів Старокостянтинівського осередку Хмельницької облорганізації партії.

“Лідія Вона – досить симпатична, скромна, миловидна жінка зі слов`янським обличчям, десь 6-м розміром грудей, 38 років, дуже миловидна, доброзичлива”, – сказав Притула.

Він зазначив, що “Вона переможе, але для цього необхідно мати гроші на заставу”.

“Наш основний конкурент Тимошенко. Дві жінки – це дуже серйозна сутичка буде, але ми знаємо, що Вона переможе, тому що вона і не в таких свинарниках наводила порядок”, – зазначив лідер партії.

Під час зборів осередку виступив її голова Михайло Мельничук, який зазначив, що “по всій Україні хтось дуже влучно розвісив білборди” Вона працює “, тому що всі ми знаємо, що свинарка КСП Іршики Лідія Степанівна Вона дійсно працює і працює краще за всіх” .

Сама майбутня кандидатка у коментарі Українській правді підтвердила, що дала згоду балотуватися на виборах, але з умовою, що вона “ще думає”.

“Я дала згоду селянам, вони розуміють, що гроші валяються навколо, держава гине, гине сільське господарство”, – зазначила Вона.

“Я дуже добре знаю сільське господарство, знаю, як правильно працювати, тому що раніше, ще за радянської влади, я закінчила інститут з економіки управління сільським господарством”, – сказала майбутній кандидат.

“Всі ті, хто зараз у політикумі, вважають, що ми повинні ще раз їм повірити, але вони дістали нас. Дістали своєю брехнею”, – зазначила Вона.

Вона зазначила, що остаточно вирішить питання своєї участі у виборах, коли збере 2,5 мільйона гривень, необхідних для застави кандидата.

Майбутній кандидат у Президенти розраховує на підтримку людей і вважає, що їй вдасться зібрати необхідну суму до початку передвиборчої кампанії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня