Політрада НУ-НС закликала демократичні сили висунути єдиного кандидата в Президенти

Політрада НУ-НС закликала демократичні сили висунути єдиного кандидата в ПрезидентиПолітична Рада блоку Наша Україна – Народна Самооборона закликає всі демократичні сили України відкинути власні амбіції та “виступити на президентських виборах 2010 року єдиною командою і з єдиним кандидатом”.

Про це йдеться у зверненні Політради НУ-НС до демократичних сил України.

“Ми, члени Політичної ради виборчого блоку Наша Україна – Народна Самооборона, звертаємося до всіх демократичних сил України із закликом об`єднати свої зусилля на президентських виборах”, – йдеться у зверненні.

“Сьогодні в нашій державі склалася загрозлива ситуація. Партія регіонів та її кандидат Віктор Янукович блокують роботу Верховної Ради України, саботують боротьбу з наслідками гострої економічної кризи, що ведуть уряд і парламентська демократична коаліція. Представники потужного фінансово-промислового клану все яскравіше демонструють здатність нехтувати нормами демократії і закону, відстоювати інтереси не України, а іншої держави, спроби працювати на розкол країни “, – зазначають автори документу.

За їх словами, “доля України залежить зараз від того, чи зможуть демократичні сили відкинути власні амбіції і продемонструвати відповідальність перед своїми співгромадянами. Тому Політична рада блоку Наша Україна – Народна Самооборона закликає всі демократичні сили України виступити на президентських виборах 2010 року єдиною командою і з єдиним кандидатом. Критерієм для визначення такого кандидата має бути єдиний і об`єктивний фактор – найбільш високий рівень підтримки в суспільстві на початок виборчої кампанії “.
Політрада НУ-НС зазначає, що національні інтереси України забезпечить лише єдність її патріотів і перемога єдиного кандидата від демократичних сил на виборах Президента. Саме цього від нас чекають мільйони українців “.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Ющенко впевнений у своїй перемозі на виборах Президента. “Мій план – перемогти”, – сказав Ющенко в інтерв`ю інформаційному агентству Associated Press, відповідаючи на запитання, чи буде він брати участь у президентській кампанії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня