Українка, яка працює в Польщі, намагалася перетнути кордон, сховавшись під ковдрою

Українка, яка працює в Польщі, намагалася перетнути кордон, сховавшись під ковдроюУ Волинській області прикордонники затримали жінку, яка намагалася незаконно перетнути кордон, накрившись ковдрою і сховавшись під сидіннями мікроавтобуса.

Як повідомили в Державній прикордонній службі України, вкриту ковдрою жінку виявила оглядова група пункту пропуску Устилуг.

Як з`ясувалося, 26-річна жителька Млинівського району Рівненської області перебувала у Польщі на заробітках – вирощувала квіти в теплицях. Вона вирішила відвідати своїх родичів в Україні, але в неї закінчився термін дії візи. Побоюючись втратити роботу, вона наважилася перетнути кордон в Україну і повернутися назад до Польщі нелегально.

По допомогу жінка звернулася до 36-річного поляка, який кілька разів на місяць їздить в Україну. Чоловік погодився посприяти за винагороду в $ 200. Водій Понтіак розмістив її під заднім сидінням мікроавтобуса і накрив ковдрою. Щоб відвернути увагу він підсадив у салон ще двох українців, які їхали офіційно.

За незаконне перетинання державного кордону 26-річній мандрівниці загрожує адміністративна відповідальність. Крім цього, вирішується питання про притягнення до кримінальної відповідальності за організацію незаконного переміщення осіб через кордон водія Понтіака, поінформували в Держприкордонслужбі.

Як повідомлялося, 21 вересня на кордоні з Польщею українські прикордонники затримали 14-річну дівчинку, яка намагалися потрапити з Латвії до Росії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня