Зросла кількість постраждалих в результаті пожежі на ринку Дніпропетровська

Зросла кількість постраждалих в результаті пожежі на ринку ДніпропетровськаУ результаті пожежі на Слов`янському ринку в Дніпропетровську постраждали дев`ять осіб. Про це повідомили в Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій.У МНС нагадали, що вчора, 22 вересня, о 15:58 в Дніпропетровську, на вулиці Курчатова, 1, в кіоску швидкого приготування їжі виникла пожежа.

Вогонь поширився на територію торгового комплексу ТОВ Слов`янський ринок. Внаслідок пожежі постраждали 9 осіб, які з травмами різного ступеня тяжкості госпіталізовано. Вогнем пошкоджено торгові павільйони, товар, покрівля, стіни та перегородки на площі 19400 м2.

Під час гасіння пожежі рятувальниками МНС, які оперативно прибули на місце, було евакуйовано 63 людини. О 20:20 силами 22 відділень Державної пожежної охорони МНС і 2 гірничорятувальних відділень МНС пожежу було ліквідовано.

Її причина та розміри матеріальних збитків встановлюються. На місці працювала опергрупа Головного облуправління МНС.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня