Дело: Кличко має намір створити свою партію

Дело: Кличко має намір створити свою партіюДепутат Київської міськради, боксер Віталій Кличко має намір створити свою політичну партію. Активісти Блоку Кличка вже приступили до формування регіональних осередків майбутньої політичної сили, повідомляє Дело.

Цю інформацію підтвердив депутат Київради, член Блоку Кличка Валерій Карпунцов. “Лідер дав відмашку на підготовку (до створення партії), і зараз ведеться робота”, – повідомив він. За словами Карпунцова, партія Віталія Кличка планує вийти на загальнонаціональний рівень.

У той же час про кінцеві терміни створення партії прихильники Кличка не говорять. Вони чекають на рішення голови блоку, який до цього часу не визначився, на основі якої політичної сили створювати партію.

Видання нагадує, що зараз у фракції Блоку Кличка у Київраді з 15 депутатів троє очолюють політичні партії. У їх числі – голова партії Українські соціал-демократи Олександр Клюс, керівник партії Європейська столиця Лев Парцхаладзе і голова Української селянської демократичної партії Дмитро Андрієвський.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня