Мер Севастополя оголосив про введення в місті надзвичайного стану

Мер Севастополя оголосив про введення в місті надзвичайного стануМер Севастополя Сергій Куніцин оголосив про введення режиму надзвичайного стану на території міста через катастрофічну ситуацію в сфері житлово-комунального господарства.

Місто не готове до зими, тарифи на послуги ЖКГ не покривають витрат комунальних підприємств, їх співробітники три місяці не отримують зарплату, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Водночас, міська рада Севастополя вже два роки категорично відмовляється підвищувати тарифи.

Як зазначив Куніцин, це призвело до того, що надходження від підприємств і населення покривають лише 26 відсотків витрат комунальників. За його словами, Севтеплокомуненерго і Водоконал фактично збанкрутували, їм нічим платити за енергоносії.

В умовах НС мер має право підвищувати тарифи на послуги ЖКГ самостійно, без рішення міської ради. Згідно з рішенням Куніцина, оплата за теплопостачання та електроенергію зросте приблизно в 2,5 рази, за воду – на 12 відсотків.

Раніше мер Севастополя оголосив, що тарифи на тепло і воду для Чорноморського флоту Росії і підприємств міста з жовтня зростуть втричі.

Як пояснив Куніцин, “надзвичайний режим може бути скасований у разі, якщо міськрада ухвалить рішення щодо підвищення тарифів. Якщо цього не трапиться, то режим буде тривати до закінчення опалювального сезону”.

Як повідомлялося, учора, 22 вересня, стало відомо, що влада Севастополя з 1 жовтня 2009 року втричі збільшила вартість комунальних послуг для міських підприємств і Чорноморського флоту РФ, мотивуючи це складним фінансовим становищем міста.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня